Hepsiburada.com Fujiplus Klima Aldım!

Beşir O. |

Fujiplus klima aldım türkçe kullanım kılavuzu yok. Muhatabın olan Hepsiburada.com' dan 29.07.15 talep ettim. Sayfalarında bu şikayet sonuçlandırılmıştır diyip konuyu kapattılar. Öz yurdumda İngilizce bilmek zorunda mıyım? Türkçe kılavuzu yoksa satma. Arayıp bilgilendirme zahmetinden bile bulunmadılar. Hepsiburada.com en ufak bir problemde ortadan kaybolan bir firma.

Etiketler :

Eksik Ürün Fatura/Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  15:24

  Sayın Beşir O.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan YDO-174-30811 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Beşir O.
  22 Ağustos
  14:42

  Kalitesiz bir firmayla çalışmanın sonucu bu Hepsiburada. Turkce katalog yurt dışından gelmemiş. Gelince yolluyacaklarmis. Hiç inandırıcı gelmiyor. Takipteyim

 • 12 Ağustos
  14:17

  Sayın Beşir O.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YDO-174-30811 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri