08 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Fiyat Farklılığı!

Ana sayfada 59 lira olan kdv dahil ürün içeriğine girildiğinde 68, 99 lira olarak gözüküyor müşteri hizmetleri güncelleme olmamış diyor ben güncellemesini yaptırırım diyor ve fiyatı 69, 99 olarak söylüyor hangi tüketici haklarında var böyle bir uygulama müşteriye gösterdiğiniz ilk fiyat neyse ondan vermek zorundasınız müşteri temsilcileriniz sanki hepsiburada.com'un sahibi gibi konuşuyor işine gelmiyorsa muamelesi yapıyor bu kadar büyük bir firmanın bu kadar basit ve müşteriyi yanıltmaya gitmesini manidar buldum. E-ticaret ortamı diye mi bunlar oluyor.

Resul 34 Okunma

Cevaplar

  • Resul08 Mayıs 2013

    ben aradıktan sonra düzeltilmiş zaten ürünün fiyatı fazla para vererek neden alıyım ki sizin yazdığınız ilk fiyat yok oldu gitti zaten. öle bir durumla karşılaştığımda da almaktan vazgeçtim sepete ilave etmiştim fiyatı farklı görünce sildim anlamadığım bir nokta var neyin takibini yapıyorsunuz ? müşteri temsilciniz kaba. Talep ediyorum hatta ürünün tarafıma ücretsiz verilmesini istiyorum. insanları yanıltmaya hakkınız yok büyük firmaların hata yapma hakkı da yok.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Resul Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön