10 Ekim 2016

Hepsiburada.com Firmasına Ürün İadesi Yapamıyorum...

Ürün elime ulaştıktan sonra iade talebi açtım ve Yurtiçi Kargo üzerinden gönderebileceğim iade kodunu tarafıma ilettiler. Yurtiçi kargoyu 4 gün beklememe rağmen ürünü gelip almak istemedi. 4. gün sonunda ürünü getiren Yurtiçi Kargo olduğu halde, ürünü onların gelip almayacağını ilettiler. Hepsiburada ile görüşmemi ve kendilerinin ürünü almayacaklarını iletmemi söylediler. Hepsiburada'ya ürünü iade edemediğimi ilettim ve ilgilenmelerini istedim. Yurtiçi kargoya mail atıp ürünü iade alacak firmanın Yurtiçi Kargo olduğunu ve yönlendirdiklerini ilettiler. Buna rağmen Yurtiçi Kargo almaya gelmeyeceğini iletti ve gelmediler. Hepsiburada firmasına tekrar ticket açılıp ürünün alınmasını istedim ve bu seferde 14 gün iade süreci dolmuştur. Yardımcı olamayacağız diye dönüşte bulundular. Sorunumun acilen çözüme kavuşmasını istemekteyim.

Ahmet 38 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 16 Ekim 2016

    Hala degisen bir şey yoktur. İlgisizlik devam etmektedir!

  • Ahmet 14 Ekim 2016

    Kaç tane mesaj yazdım bu konuyla ilgili. Kaç tane ticket açtırdım sorunum çözülsün diye ama beceremediğiniz için buradan yazmak zorunda bırakıyorsunuz. Bu kadar ilgisiz davranmanızı herkes görsün bilsin. Benim sorunum hala çözülmedi ve bununla ilgili geri dönüş bile yapmaktan acizsiniz. Ürünü 25 gündür iade etmek için sizinle uğraşıyorum. Müşteri memnuniyeti sıfır!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Ekim 2016

    Sayın Ahmet Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XOU-652-26728 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön