Hepsiburada.com Firmasına Ürün İadesi Yapamıyorum...

Ahmet Ç. |

Ürün elime ulaştıktan sonra iade talebi açtım ve Yurtiçi Kargo üzerinden gönderebileceğim iade kodunu tarafıma ilettiler. Yurtiçi kargoyu 4 gün beklememe rağmen ürünü gelip almak istemedi. 4. gün sonunda ürünü getiren Yurtiçi Kargo olduğu halde, ürünü onların gelip almayacağını ilettiler. Hepsiburada ile görüşmemi ve kendilerinin ürünü almayacaklarını iletmemi söylediler. Hepsiburada'ya ürünü iade edemediğimi ilettim ve ilgilenmelerini istedim. Yurtiçi kargoya mail atıp ürünü iade alacak firmanın Yurtiçi Kargo olduğunu ve yönlendirdiklerini ilettiler. Buna rağmen Yurtiçi Kargo almaya gelmeyeceğini iletti ve gelmediler. Hepsiburada firmasına tekrar ticket açılıp ürünün alınmasını istedim ve bu seferde 14 gün iade süreci dolmuştur. Yardımcı olamayacağız diye dönüşte bulundular. Sorunumun acilen çözüme kavuşmasını istemekteyim.

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ç.
  16 Ekim
  18:47

  Hala degisen bir şey yoktur. İlgisizlik devam etmektedir!

 • Ahmet Ç.
  14 Ekim
  10:03

  Kaç tane mesaj yazdım bu konuyla ilgili. Kaç tane ticket açtırdım sorunum çözülsün diye ama beceremediğiniz için buradan yazmak zorunda bırakıyorsunuz. Bu kadar ilgisiz davranmanızı herkes görsün bilsin. Benim sorunum hala çözülmedi ve bununla ilgili geri dönüş bile yapmaktan acizsiniz. Ürünü 25 gündür iade etmek için sizinle uğraşıyorum. Müşteri memnuniyeti sıfır!

 • 11 Ekim
  08:27

  Sayın Ahmet Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XOU-652-26728 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri