05 Şubat 2014

Hepsiburada.com Fazla Ürün Gönderip İade Ücretini Benden Aldılar!

Hepsiburada.com'dan siparişi 27/01/2014 tarihinde saat 10:47 aldım. Daha sonra yaklaşık olarak 4 günde ürün bana ulaştı. Fakat iki ayrı kutu ve tek fatura ile. Sayfaya baktığımda bir dakika arayla iki sipariş verilmiş olduğunu gördüm.

Aynı ürün farklı sipariş numarası. Fazla ürünü iade ettim tabi ki. İade aldılar ama benden tahsil edilen kargo parasını tekrar aldılar ve kalan miktarı hesabıma yatırdılar. Ne kadar yazdıysam hiç ilgilenmediler. Ne cevap yazdılar ne açıklama yaptılar. Yıllardır alışveriş yaptığım bu siteden artık korkmaya başladım.

Reklamlara binlerce dolar para harcayan Hepsiburada com müşterisinin kargo parasına tenezzül etmesi çok komik. Büyük bir rehavet içerisindeler sanırım. Artık bu siteye olan güvenim sarsıldı. Kendi yaptıkları hatadan dolayı beni mağdur ettiler.

Özkan 63 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Özkan A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TNS-802-59350 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön