Hepsiburada.com Fazla Para Aldı ve Eksik Ürün...

Teoman K. |

Hepsiburada.com'dan 49*********** sipariş No. İle Omron m6 hem-7322-u Comfort New-Koldan Tansiyon aleti aldım. Kredi kartımdam 244,91 TL çekmelerine rağmen, bana 219 TL' fatura gönderdiler. Ayrıca faturada adaptör dahil dendiği halde adaptörde yoktu. Defalarca müşteri Hizmetleri İle görüştüm yazıştım, fakat sadece benim mailime 5 TL' kargo faturası gönderdiler. Lütfedip aramıyorlar bile.

Etiketler :

Eksik Ürün Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Teoman K.
  25 Mart
  20:42

  Hepsiburada.com müşteri hakkına kesinlikle saygı göstermiyor. Faturaları değiştirelim diyor. Faturada adaptör dahil yazdığı halde faturayı yeniden düzenleyip gönderelim diyorlar. Ne diyeyim. Firma benden aldığı 20-30 lira ile zengin olacak. Neyse Tüketici mahkemesine başvurdum. Zaten faturayı gördüler. Bakalım ne olacak...

 • 21 Mart
  10:47

  Sayın Teoman K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RRE-547-49388 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri