29 Mayıs 2014

Hepsiburada.com Faturayı Yanlış Yere Gönderdi.

Yaptığım alışverişin elektronik faturası işyerimin muhasebe servisinden gelince şaşırdım. Teslimat ve fatura adresi olarak işyerim kayıtlı idi (tabi ki adımlar birlikte) Siparişimi sorunsuz teslim aldım ama faturası benim email adresime değil, işyerimin email adresine gönderildi. Üstelik işyerimin elektronik faturalar için kullanılan email adresini bırakın vermek, ben bile bilmiyordum.

Müşteri temsilcisine sorunumu anlatıp kayıtlarını düzeltmelerini istedim. Ancak aldığım yanıtta kayıtlarını düzeltmeyeceklerini, yoksa muhasebe sorunları yaşayacaklarını bildirdiler.

Not: Benim kayıtlı bilgilerimde kendi eposta adresimden başka bir adres yok.

Nihat 260 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Sayın Nihat E, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HNT-612-27690 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön