28 Ocak 2014

Hepsiburada.com Faturam Hala Gelmedi!

8 ocaktaki şikayetimde de belirttiğim gibi 51525529 & 18436262 numaralı 2 adet sipariş verdim. 2 sinin de faturası gelmedi. Defalarca aradım mesaj yazdım. Gelecek dendi gelmedi. Son olarak 8 ocakta şikayet var ailesine başvurdum. Maille dönüş yapıp! göndereceğiz vergi kaçırmıyoruz dediler.

Hala gelmedi. Tekrar mesaj attım. Kestik göndereceğiz dediler. Ama 1 ayı geçti ve hala gelmedi. Buradan da anlıyoruz ki Hepsiburada gayet ciddiyetsiz bir iş yapıyor. şikayetin altına çözmüşler gibi mesaj yazıyorlar ama nerede ? Faturalarım hala gelmediğini buradan bildiriyorum. Hatta buradan suç duyurusunda bulunmak istiyorum. Hepsiburada.com faturasız ürün satmaktadır. Buda suçtur !

Ömer 43 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 30 Ocak 2014

    hiçbir çözüm üretilmedi ve faturalarım gönderilmedi ! sadece baştan savılıyor!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Ömer P, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EUU-852-41865 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön