Hepsiburada.com Faturam Gelmedi.

H Zeynep G. |

Hepsiburada.com'dan kurumsal olarak alışveriş yaptım ve bir ay içerisinde hesabımı kapatmam gerekiyordu. 4 tane ürün sipariş ettim 2 ürün fatura ile geldi diğer 2 ürün ikili koltuk ve makam koltuğu faturaları gelmedi. Alışverişi 23 Kasım'da yaptım ürünleri 30 Kasım'da teslim aldım. Faturam 14 gün süre dolduğu halde gelmedi ve en az 50 kere aradım fatura için ancak hala elime ulaşmadı ve ben faturalandırıp hesabımı kapatamadığım için kendi cebimden o ürünlerin bedelini geri yatırdım. Bana verilen fırsatı değerlendiremedim ve kendi cebimden çıktı aldıklarım. İleri tarihli fatura olursa cebimden ödediklerimi karşılayacak ancak o kadar kötü bir sistemi var ki bu sitenin hiçbir şekilde bana çözüm üretmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Fatura/Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  10:23

  Sayın Zeynep G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KZZ-883-88851 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri