08 Mayıs 2015

Hepsiburada.com Fatura Yok, Eksik Parçalı Ürün Gönderimi!

Kanz marka bebek arabası siparişimde ürün evime faturası olmadan ve tekerleri montajı için gerekli pul ve vidalar çıkmadı. Mail attım durumu anlattım bana 10 TL teklif ettiler. Bende iade etmek istediğini söylediğimde faturası ve tüm aksesuarlarıyla birlikte göndermemi söylediler.

Şimdi soruyorum? Faturasını göndermediler ve eksik parçalı ürün gönderdiler ben bunu nasıl iade edeceğim? Bana " Biz faturasız ürün göndermeyiz" diye mail attılar, diğer şikayetlere baktığınızda aynı durum sıkça yaşanmış.
aldığınız ürünü iade edemiyorsunuz! eksik parça çıkınca muhatap bulamıyorsunuz! sıkıntı olduğunda size 10 TL teklif ediyorlar! Ben yasal yollara başvurdum.

Mustafa 203 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Mayıs 2015

  Sayın Mustafa K. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan VEL-365-54749 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa 11 Mayıs 2015

  ??

 • Mustafa 11 Mayıs 2015

  Aradan günler geçti hethangi bi gelişme yok. buraya yazdığım için biri aradı. beni dinledi ve kapattık. çözüm yok!!

 • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Mayıs 2015

  Sayın Mustafa K. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan VEL-365-54749 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön