12 Ekim 2015

Hepsiburada.com Fatura, Garanti Belgesi ve Çözülmemiş Sorunun Müşteri Hizmetleri Tarafından Sonlandı

Almış olduğum mobilya takımı zamanında tedarikçi tarafından kurulmuştur. Ancak tedarikçi firma;
* Fatura ile ilgili Hepsiburada ile görüşmem gerektiği,
* Vaat edilen 5 yıllık garanti için herhangi bir garanti belgesi düzenlenmediği, irsaliyenin garanti belgesi yerine geçtiği bilgisini vermiştir.

Fatura ve Garanti belgesi ile ilgili bu sorunu Hepsiburada ile yazılı olarak paylaşmam sonucunda;
* Fatura örneğini "Bu örnek faturalar resmi belge olarak kullanılamaz" notu ile e-posta ile ulaştırdılar. Fiziksel kopyasını ulaştırmadılar.
* Garanti belgesi ile ilgili de "Tedarikçi firmadan alınan bilgiye göre, firmanın garanti belgesi düzenlemediği, irsaliyenin yeterli olacağı" bilgisi dönüldü.

Deniz 41 Okunma

Cevaplar

  • Deniz26 Ekim 2015

    Konu ile ilgili çözüm süreci, Hepsiburada'nın sisteminde daha evvel çözülmeden kapatılan şikayet kaydının buraya yapmış olduğum şikayete istinaden tekrar açılarak devam etmiştir. "Gönderecekleri faturanın garanti belgesi niteliği taşıdığı ve tüm servis işlemlerini yaptırabileceğimi" belirterek fatura fotokopisini "Aslı Gibidir" kaşesi ile adresime gönderdiler ve şikayet kaydını yine kendileri kapattılar. Fatura nihayet elime ulaştı. Ancak fatura üzerinde garantiye dair herhangi bir not hâlâ yok. İyice Süleyman abinin cep telefonu dükkanına çevirdiler. - Abi, peki ya garantisi? + Garantisi biziz koçum!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Ekim 2015

    Sayın Deniz K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OOJ-178-89488 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön