16 Ocak 2015

Hepsiburada.com Fatura Değişikliği.

Hepsiburada.com'dan şirketimize almış olduğum yazıcıyı (şirket kartıyla) fatura adresi dalgınlıkla şahsi adresim olarak kaldığı için şahsıma fatura kesilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda faturayı iptal edip şirket adına kesilmesi gerekiyor şirket kartıyla aldığımı belirttim.

Fakat temsilci böyle bir uygulama olmadığını ürünü iade etmemi paranın kartınıza iade edilmesini sonra yeniden sipariş vermemi belirtti. Fatura değişikliği için ürün iadesinide ilk defa gördüm.

Hepsiburada.com yetkilileri alt tarafı faturayı iptal edip şirkete e-fatura keseceksiniz bunu neden bu kadar yokuşa sürüyorsunuz. Lütfen sorunumu çözün aldığım yazıcıyı kaç günüdür kullanıyorum ve iade etmek istemiyorum.

Can 1.142 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Ocak 2015

    Sayın Can A. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan SIL-208-85653 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön