22 Ekim 2015

Hepsiburada.com Fatura Bilgileri Yanlış Ve Düzeltmiyorlar!

Hepsiburada.com'dan yapmış olduğumuz alışverişe ait fatura 25 gün olmasına rağmen gönderilmedi. İlettikleri fatura örneğinde vergi numaramız hatalı ve fatura bir önceki aya ait olarak görülüyor. Düzeltilmesi için defalarca ricada bulunduk. Kesilen faturada düzeltme yapılamıyor diyorlar ısrarla. Hiçbir firma böyle bir yanıt vermiyor müşterisine. Özensizce aynı cevapları gönderiyorlar yalnızca. Üstelik tüm bunlar henüz gönderilmemiş bir fatura ile ilgili oluyor. Şirket olarak sık sık yaptığımız Hepsiburada.com alışverişlerine son vereceğiz. Ve hiçbir yeni müşteriye de önermiyoruz.

Dilek 26 Okunma

Cevaplar

  • Dilek10 Aralık 2015

    Faturamız hala gönderilmedi. 30.09.2015 tarihinde kesilen faturaya ulaşamya çalışıyoruz halen şirket olarak ve sürekli oyalayan baştan savma otomatik mesajlar alıyoruz. Hepsiburada.com sattığı ürünlerin faturalarını göndermekten neden bu kadar özenle kaçınıyor anlayamıyoruz!

  • Dilek05 Kasım 2015

    Talep No..: NKQ-740-69243 Yukarıdaki talep numaralı sorunumuz halen çözümlenemedi. 29 Eylül 2015 tarihli siparişimizin faturasına halen ulaşamdık. Hepsiburada.com ile yaptığımız en negatif alışveriş oldu. Bizi oldukça zor durumda bıraktılar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ekim 2015

    Sayın Dilek G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NKQ-740-69243 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön