Hepsiburada.com Fatura Bilgileri Yanlış Ve Düzeltmiyorlar!

Dilek G. |

Hepsiburada.com'dan yapmış olduğumuz alışverişe ait fatura 25 gün olmasına rağmen gönderilmedi. İlettikleri fatura örneğinde vergi numaramız hatalı ve fatura bir önceki aya ait olarak görülüyor. Düzeltilmesi için defalarca ricada bulunduk. Kesilen faturada düzeltme yapılamıyor diyorlar ısrarla. Hiçbir firma böyle bir yanıt vermiyor müşterisine. Özensizce aynı cevapları gönderiyorlar yalnızca. Üstelik tüm bunlar henüz gönderilmemiş bir fatura ile ilgili oluyor. Şirket olarak sık sık yaptığımız Hepsiburada.com alışverişlerine son vereceğiz. Ve hiçbir yeni müşteriye de önermiyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Fatura/Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek G.
  10 Aralık
  10:49

  Faturamız hala gönderilmedi. 30.09.2015 tarihinde kesilen faturaya ulaşamya çalışıyoruz halen şirket olarak ve sürekli oyalayan baştan savma otomatik mesajlar alıyoruz.
  Hepsiburada.com sattığı ürünlerin faturalarını göndermekten neden bu kadar özenle kaçınıyor anlayamıyoruz!

 • Dilek G.
  05 Kasım
  11:14

  Talep No..: NKQ-740-69243
  Yukarıdaki talep numaralı sorunumuz halen çözümlenemedi. 29 Eylül 2015 tarihli siparişimizin faturasına halen ulaşamdık.
  Hepsiburada.com ile yaptığımız en negatif alışveriş oldu. Bizi oldukça zor durumda bıraktılar.

 • 22 Ekim
  14:39

  Sayın Dilek G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NKQ-740-69243 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri