25 Şubat 2016

Hepsiburada.com Fatura Bilgileri Yanlış Çıkıyor!

2 kere aynı hata oluştu, siparişi verirken adres ve fatura bilgileri doğru çıkıyor ancak sipariş alındıktan sonra fatura ismi değişiyor! Bu sebeple iptal edip tekrar almak istediğimde de alışverişte kullandığım 200 TL hediye çeki silindi ve firma inatla yardımcı olamayacağız diyor!

Acilen yardım bekliyorum!

Abdullah 88 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah03 Mart 2016

    Merhaba, eski hesabım hacklendi ve hesabımdaki 200 TL'lik çek kullanıldı, aynı şekilde hesabımda aktif olacak olan 75 TL'lik çek vardı! Firmadan Tuğçe hanım beni aradı ve hesabımın güvenlik dolayısıyla kapatıldığını ve yeni hesap açmam gerektiğini ve o hesaptaki çekleri bu yeni hesaba müşteri hizmetlerine mesaj yazarak tanımlatmam gerekiğini belirtti. Bununla ilgili olarak 10 gündür uğraşıyorum, bu nasıl bir saçmalıktır! acilen çözüm bekliyorum artık! Hepsiburadanın sistem hatası yüzünden ben neden mağdur oluyorum yahu!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Şubat 2016

    Sayın Abdullah T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AUI-243-16455 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön