16 Mayıs 2014

Hepsiburada.com Fatura Basmayı Beceremediler!

İki tane kulaklık siparişi verdim. Kulaklıkların faturalarının ayrı ayrı basılmasını istedim. Hepsi bu kadar yahu, şakaya bakar mısınız ? Resimde görülen cevabı aldım ve sonuçta istediğim olmadı iki ürün de aynı faturada geldi.

Halbuki ürünlerden beğenmediğimi ikinci elden satacaktım, faturaları birleşik olduğu için 45 liralık kulaklık elimde kaldı. Piyasada 500 çeşit kulaklık var hiçbirini deneme şansı olmadan adeta kurrayla dağıtır gibi ürün satıyorlar. Satabildikleri yetmiyor fatura kesmeye üşeniyorlar. Faturalarını ayrı ayrı almak hakkımdır.

Necisiniz siz ya istediğim gibi fatura kesmiyorsunuz ? Rus pazarından alınmış gibi ses veren kulaklığın fiyatına bak.

Ekin 270 Okunma

Cevaplar

  • Ekin20 Mayıs 2014

    fatura beceriksizleri napıyorsunuz ? faturasız köyün mensupları. otomatik faturamanlar sizi

  • Ekin16 Mayıs 2014

    tam bekleneceği gibi verdikleri linkte de aynı lafları söylüyorlar. buraya yazsanıza ne uğraştırıyorsunuz. fatura yazmayı beceremiyoruz desenize. faturasız köyden geldik biz hepsini tek faturaya koyuyoruz ayrı ayrı faturalayamıyoruz biz bu kadarız daha fazlası olamıyoruz desenize. fatura bile yazamayan firmadan mal mı alınır napıyorsunuz desenize.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Sayın Ekin A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CKK-425-96590 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön