Müge İşcan Y. Teşekkür Mesajı

Hepsiburada ya geçte olsa müşteri maduriyetini sona erdirdiği için teşekkürler. Tekrar alışveriş yapmaya devam edeceğim.

Hepsiburada.com Farklı Ürün Gönderiminde İade Edilmeyen Kargo Bedeli!

Müge İşcan Y. |

İlgili siteden Hepsiburada.com adına güvenerek "İn**** K***** satıcısına ait 13 adet ürün sipariş edip ürünlere kargo bedeli ödedim fakat satıcı bana satın aldığım ürün yerine farklı farklı 13 adet ürün gönderdi. Gönderdiği ürünlerden biri bile benim siparişimdeki ürün değildi. Aynı gün ürünleri Hepsiburada.com iade formu ve kodu ile firmaya iade ettim. Fakat Hepsiburada.com doğru ürün gönderimini sağlamadığı gibi bir de aldığı kargo ücretini iade etmedi.

Yani almadığım ve satıcı kaynaklı bir hata da müşteri mağduriyeti yaratıyor. Halbuki bu tip aracı firmaların adına güvenerek alışveriş yapıyoruz. Satıcı halkı bu site aracılığıyla kazıklıyor ve kargoyu da müşteriye ödetiyor. Hepsiburada.com'da buna göz yumarak hala aynı satıcının ürünlerini sitesinde satışa sunuyor.

Etiketler :

Kargo Ücreti Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müge İşcan Y.
  20 Mayıs
  17:19

  Hepsiburada ya geçte olsa müşteri maduriyetini sona erdirdiği için teşekkürler. Tekrar alışveriş yapmaya devam edeceğim.

 • Müge İşcan Y.
  16 Mayıs
  21:20

  Bir hafta olmasına rağmen hiçbir dömüş olmadı sitenin politikası unutturup konuyu kapatmak. Yazık birçok alışverişi sırf bu tutumları nedeniyle başka sitelerden yapıyorum. Kaybeden müşteri değil satıcıdır.

 • Müge İşcan Y.
  12 Mayıs
  10:24

  Siteye defalarca şikayetimi bildirmeme rağmen standart ürün iade cevapları verip kargo ücretine ait hiç çözüm üretmeye gitmiyorlar bu nedenle bu siteyi tercih ediyorum ki başka müşteriler benim yaşadığım durumu yaşamasın.

 • 11 Mayıs
  17:35

  Sayın Müge İşcan Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JCD-457-12529 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri