16 Şubat 2013

Hepsiburada.com Farklı Ürün Gönderdiler!

Bir kondisyon aleti aldım. almaz olaydım. bana danışmadan aldığım ürünün benzeri diye başka bir ürün yolladılar. Üstelik hediye diye verdikleri ürünlerden en önemlisini eksik yolladılar. Profesyonel bir site olarak bildiğim bu site tamamıyla dökülüyordu. derdimi anlatmak için defalarca müşteri hizmetlerini ardım.

Herbiri iade ve değişim için başka yolları önerdiler. bir sorunun çözümünde bu kadar acemi bir müşteri hizmetlerine ilk defa rastladım. Neyse günlerce verdiğim mücadele sonuç verdi ve aldığım ürünü vermektense iade etmeyi başardılar. Bu veya buna benzer bir ürünle değiştirmeyi beceremediler. Artık internet ticaretinde güvenim kalmadı. Bu kadar sorun yaşamama rağmen bir kez bile aramadılar.

Tahir 36 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sayın Tahir E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte istemeden sizi üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön