Hepsiburada.com Farklı Ürün Geldi.

Behiye C. |

Hepsiburada.com'dan Zucanımal diye satılan süpürge Ucanımal çıktı. Çekişi çok kötü. Ucanımal eski modeliymiş ve değişimi kabul etmiyorlar. Ben bunu fark ettiğimde on dört günü geçmişti. Faturada sitede hep Zucanımal diye yazıyor sadece süpürgenin altında Ucanımal yazıyor. Çekişi çok kötü ve en önemlisi yanıltmak ve şu an site bu ürün hala farklı isimle satışa devam ediyor.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Behiye C.
  15 Temmuz
  12:46

  Kendim Zucanimaldan memnun kaldığım için aynısından Annem hediye almıştım Hepsiburada dan. Ama hb ucanimal gönderdi ve tam bir felaket. Küçük el süpürgesi daha iyi çekiyor

 • Behiye C.
  15 Temmuz
  12:44

  Geri dönüş yapıldı. Servise yönlendirildim ama servis süpürgede sorun olmadığını söyledi. Benim Zucanimal olan süpürgemin çekişiyle hepsiburadan aldığım Ucanimal birbiriyle alakasız. Ucanimal hiç çekmiyor. Olumsuz yaptığım yorumum hb sitesinde yayınlanmıyorda.

 • 03 Haziran
  14:56

  Sayın Behiye Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YCS-958-36700 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri