Hepsiburada.com Farklı Ürün.

Ufuk K. |

972863** ve 666500** sipariş numaraları ile 25.03.2016 tarihinde 3 adet harman kardon avr 151 5.1 kanal 375 watt ev sinema sistemi + hktS5 hoparlör siparişi verdim yerine 2 adet kitap geldi. Hatalı olduğunu ilettim siparişi iptal edip yeni sipariş vermeniz gerekiyor dendi. Şu anda ürün fiyatı aynı değil. Bu doğrultuda gerekirse Tüketici Hakem Heyeti hatta Tüketici Mahkemesine bavuracağım. Call center'daki personelin uykulu umursamaz ve çözümsüzlüğü çabası. Konu hakkında yardımcı olabilecek bir yetkili var mı?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk K.
  05 Nisan
  13:03

  maalesef siteden cevap alamadığım için buradan yazıyorum.

 • Ufuk K.
  04 Nisan
  13:01

  Cevap verseniz oradanda konuşuruz ama cevap veren yok. Para iadesi yaptınız kesilen kargo ücreti nerede?.

 • Ufuk K.
  30 Mart
  14:01

  Teknik bir sorundan dolayı listeleme hatası oluşmuştur. Belirtilen duruma bağlı olarak ilgili ürünün satıcı firma tarafından gönderimi yapılamamakta olup tarafınıza bu sebeple farklı ürün gelmiştir. Yaşanan duruma istinaden memnuniyetiniz adına üyelik sayfanıza 50 TL hediye çeki tanımlanmıştır. Hediye çekinizi 7 gün içinde satıcısı Hepsiburada.com olan ürünlerde kullanabilirsiniz. Geçerlilik süresi dolan iade kodunun tekrar aktif duruma getirilmesi sağlanamamaktadır. Size yaşattığımız bu olumsuz deneyim için özür diler, göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Ben anlayış göstermiyorum. Tüketici hakem heyetinede başvuru yapıyorum.

 • Ufuk K.
  30 Mart
  13:58

  Verdiğiniz cevap bu ve ben bu cevabı kesinlikle kabul etmeyim gerekli yasal yollara başvurarak çözümü mü kendim bulacağım. Bilginize.

 • 30 Mart
  10:51

  Sayın Ufuk K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FHZ-971-47171 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri