18 Kasım 2015

Hepsiburada.com Farklı Ürün...

Hepsiburada.com'dan gönderilen kargom toplantıda olduğum için şirketimin danışmadan teslim alınmış. Toplantıdan çıktıktan sonra kargo elime geçti. Paketi açtığımda karşılaştığım manzara şok ediciydi. Paketin içerisinden telefon yerine bir markaya ait krem çıktı. Hepsiburada tedarikçisi kendisidir. Kargo tarafından tutanak tutulması gerektiğini bildirdiler. Acilen gereken işlemin yapılması ve sorumluların bulunarak telefonumun tesliminin gerçekleştirilmesini istiyorum. Aksi takdirde bir daha Hepsiburada'dan alışveriş yapmayacağım.

Neslihan 66 Okunma

Cevaplar

 • Neslihan04 Aralık 2015

  Merhaba, hepsiburada firması yapmış olduğum şikayete müteakip oldukça ilgisiz, alakasız ve müşteri memnuniyeti adına bir şey yapmıyorlar. Maddi manevi yıpratıyorlar. Şuan çevrem, iş arkadaşlarım Hepsiburada'nın bu durumu ile ilgili haberdar ve işlemler uzadıkça gelecekteki sipariş verme ihtimallerini gerçekten gözden geçiriyorlar ve durum uzadıkça bu ihtimal daha da zayıflayacak. Direk muhatap olabileceğim bir yetkili ile görüşemiyorum, çağrı merkezlerinin yolladıkları mail ve mesajlardan haberleri yok. Çağrı merkezi tatmin etmiyor.

 • Neslihan03 Aralık 2015

  Hala konu ile ilgili bir netice alamadım. Paramın iade edileceğini bildirdiler ancak hala tazmini işlemleri hakkında kargo firması ile görüşmeler devam etmektedir şeklinde bilgi vermektedirler. Ayrıca iade ettiğim kargo bana geri ulastı, bununla ne yapacagımı sorunca da ödemeden sonra bize iade etmeniz için size kargo numarası vereceğiz diyorlar. Neden teslim alınmadı da tekrar ben geri göndermek durumunda kalıyorum yine. Mağdur olduğum bir konuda neden bu kadar ugasıyorum, ne zaman sonuclanacak? 18/11/15ten beri bu işle ugrasıyorum. Müşteri memnuniyeti bu şekilde 2-3 hafta ugrastırarak ve mağdur ederek mi olur?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Kasım 2015

  Sayın Neslihan D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UHP-740-16855 no'lu kayıt üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Neslihan27 Kasım 2015

  Hepsiburada.com'dan gönderilen kargo paketini açtığımda içerisinden telefon yerine krem çıkmıştı. Hepsiburada tedarikçisidir. 20.11.15te olan eşimin doğum günü için almıştım ancak geçen haftadan salıdan beri hala bir sonuca bağlanamadı. En kısa sürede paramın iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde maddi ve manevi tüm yasal işlemlere başvuracağım.

 • Neslihan23 Kasım 2015

  Hala konu ile ilgili bir netice alamadım. Kaç gündür uğrasıyorum. Konu ne zaman sonuclanacaktır? Sorumluların bulunmasını ve mağdur bırakıldıgım için gerekli işlemlerin yapılmasını acil istiyorum. Para iademin en kısa sürede gerçekleşmesini istiyorum. Eşime doğum günü hediyesi olarak almıştım ancak hüsrana uğradım. En kısa sürede neticelenmez ise konu ile ilgili manevi tazminat davası açacağım.

 • Neslihan19 Kasım 2015

  Bildirmiş oldugunuz kargo numarası ile kargomu göndermek istiyorum ama kargo acentası telefonlarına ulasılmıyor. Ayrıca mailime de dönmediler. Acilen işlem yapılmasını istiyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Kasım 2015

  Sayın Neslihan D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UHP-740-16855 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Neslihan18 Kasım 2015

  Konu ile ilgili acil bir işlem yapılmaz ise ödemesini iptal ettireceğim. Çalıştırığınız partner firma kargo firmasına da bir yaptırım yapmanız gerekmektedir diye düşünüyorum. Eşime doğum günü için hediye olarak almıştım. Hem maddi hem de manevi olarak bizi sıkıntıya sokmuştur. Sorunum çözülmez ise maddi ve manevi yasal işlemlere başvuracağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön