Hepsiburada.com Farklı Bilgiler Veriyor.

Muazzez S. |

Hepsiburada.com hediye çekim 07.07.2014 tarihine kadar geçerli olmasına rağmen kullanamıyorum. Ürünü alırken 1 temmuza kadar geçerli olan çekim iptal edilmişti. Biraz önce mailime gelen mesajda hediye çekinin yeniden tanımlandığı şeklinde bilgi var. Bir (1)dakika sonra hediye çekimi kullanamayacağım yönünde e mail geldi.

Hepsiburada.com müşterisi ile alay mı ediyor? İlk önce gelen mesajda kullanıma açıldı 5 gün içerisinde kullanabileceğim yönünde bilgi var. Ancak daha sonra gelen elektronik postada kullanamayacağım yönünde bilgi var. Bundan sonra Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayı kesinlikle düşünmüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  11:43

  Sayın Muazzez S,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BPY-395-73385 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri