26 Haziran 2014

Hepsiburada.com Etik Olmayan Satış Yapılıyor!

Hepsiburada.com'dan sipariş vermiş olduğum 2 adet araç far ampulü sitede gösterilen ürün görseli dışında ve birbirinden farklı ürünler olarak geldi .2 farklı ürünü geri iade olarak gönderdiğimde müşteri hizmetleri yetkilisine isteğimi yani görselini yayınladıkları ürünü istediğimi söylediğimde bana doğru ürünün gönderilmeyeceği para iadesinin yapılacağı eğer ürün istiyorsam tekrar sipariş vermem gerektiği bilgisi verildi.

Ben müşteri olarak sitede bana gösterilen ürünün aynısını almak için sipariş verdiğim ürünün teslim edilmesi hakkına sahibim itiraz ettiğimde parayı verip kurtuluyor; itiraz etmeyenlere satışa devam ediyor yani pazarcı mantığı; önde güzel sağlam, arkada bozuk mal.

Mutlu 632 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Haziran 2014

    Sayın Mutlu A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RQV-696-90228 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön