Hepsiburada.com Et Kıyma Makinesi 2. El Çıktı!

Turgay K. |

0023948703 sipariş numaralı aldığım Sinbo Et kıyma makinesini hediye olarak aldım. Hediye sahipleri bana bir şey söylememişti kendim gördüğümde plastik kısımları çizik içinde resmen 2.el ürün görünümündeydi ve Hepsiburada.com'u aradığımda 14 günü geçti bir şey yapamazlarmış.

Ayrıca yağı bile çekemezmiş yağsız eti de ince doğrayarak kıyma haline getirebiliyormuş. İnternet sitesinde böyle bir şey yazmıyor. Ürünün derhal iadesini istiyorum. Buradan olmazsa da tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım. Hepsiburada.com'un memnuniyet anlayışı da buymuş.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay K.
  20 Haziran
  23:55

  Sinbo yetkilisiyle görüşmem sonucunda kanunları hatırlatarak ürünü sonunda iade ettim. Herkes hakkını arasın. 2014 yılında çıkan yasa ile, bozuk, arızalı çıkan ürün için tamir yerine iade hakkınız var.

 • 01 Haziran
  14:24

  Sayın Turgay K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UIJ-209-67267 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri