08 Mayıs 2014

Hepsiburada.com Eski Model Bisiklet Gönderiyor.

Hepsiburada.com'dan yaklaşık 10 gün önce Carraro 620 model bisiklet siparişi verdim. Bisiklet zamanında geldi ve kurulumunu problemsiz yaptırdım. Fakat şans eseri bisikletçilerde dolaşırken aynı model bisikleti gördüğümde selesi ve maşasının farklı olduğunu gördüm.

İnternetten yaptığım araştırmalarda bana gönderilen bisikletin 2013 model olduğunu tespit ettim. Sitedeki bisikletin modeli ise 2014'dü. Bana 2014 model bisikletin fiyatıyla 2013 model bisiklet sattılar. Aldığım tek cevap ise sürenin 7 günü geçmiş olduğuydu. 1000 TL üzeri bir alışveriş olmasına rağmen tek satırla cevap verildi ve çözüme yönelik hiçbir girişim olmadı. Bir de bisikletin ilanını kaldırdılar. Herhalde ellerinde son kalanı bana sattılar.

Cihan S. 313 Okunma

Cevaplar

  • Cihan S.10 Aralık 2015

    Bisikleti değiştirmediler.

  • Hepsiburada.com Müşteri Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Sayın Cihan S, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KPM-650-80373 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön