Hepsiburada.com En Güvendiğim Site Bile Böyle Yaparsa...

Murat A. |

Hepsiburada' dan aldığımız elektronik göğüs pompası arızalı çıkınca hiç kullanılmadan iadeyle gönderdik. Kişisel ürün olduğu için değişim olmayacağı tamir onarım olacağı söylendi. Kabul ettik. Ürün kendilerine mayısın 10'unda ulaşıp ve aynı günde servise gönderildiğine dair mail atılmasına rağmen üzerinden 20 iş günü geçmesine rağmen ne ürün var ortada, ne açıklama, ne de doğru dürüst bir mail.

Servisi bizzat kendim arıyorum sanki benim işim gibi, ürünün bize gelmediği bilgisini alınca bir de üstüne sinir olmamak elde değil. Maddi manevi eşimde bende bu konuda mağdur olduğumuz için hakkımı yasal yollardan arayacağım ve işlem başlatacağım. Yetkililere duyurulur..

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  14 Haziran
  02:25

  Bu cevaplar mail olarak da tarafıma gelmektedir zaten ben ürünü zamanında kullanamadıgım için mağdur oldum ve ürürün geri alınmasını bedelinin ödenmesini istiyorum, yasal hakkımı aramak içinde davamı actım. Bilginize

 • 09 Haziran
  13:03

  Sayın Murat A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ESW-884-21129 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri