Hepsiburada.com El konulan Ürün Tutarı.

İrfan E. |

Hepsiburada.com firmasından 150-tl hediye çeki kullanarak ve 300-tl alışveriş yaparak almış olduğum bir ürünüm bedeni uymaması nedeniyle değişim talep ettim. Ancak Hepsiburada.com daha önce yaptığım benzer alışverişlerde uygulanmış olan "ödeme kuponu" uygulamasının ve ürün değişiminin kalktığını ve bu sebeple 157-tl ürün için 22-tl iade yapacaklarını belirttiler.

Sanırım bizi saf sanıyorlar. Üstelik hediye çekinin kullanım şartlarında bu belirtilmemiş. Üstelik sitede ürün iade bölümüne girdiğimde "ödeme kuponu" uygulaması olduğu hala yazıyor. Kendilerince belli ki ufak hesaplar peşindeler; Ben de hakkımı alan firmadan bundan sonra alışveriş kesinlikle yapmam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  11:12

  Sayın İrfan E,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VOE-532-93266 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri