11 Mart 2013

Hepsiburada.com Eksik Ve Yanlış Ürün Yolladılar Mesajlarıma Cevap Vermiyorlar!

Arabama paspas sipariş ettim yanlış ürünü yolladılar ürün istediğime yakındı şirkete göndermek geri gelmesi zaman alır arabamı paspassız kullandığıma değmez deyip kullanmaya başladım. Gelen ürüne siteden baktığımda 5 parça olması gerektiği halde 4 parçasının gelmiş olduğunu anlayıp 5. parçayı istedim. Ürünü geri istediler bende ürünü kullanmış olduğumu sadece eksik parçayı istediğimi belirttim iade alacaklarsa geri yollayacağımı söyledim, mesajımı sildiler.

Tekrar yolladım cevap vermediler bir ara tekrar mesaj atın dediler tekrar yolladım mesajımı yine sildiler. Mesajıma cevap dahi vermiyorlar. Ben siteden alıverişi kestim. Burada yazınca cevap alınabildiğini görünce buraya yazıyorum.

Fatih 30 Okunma

Cevaplar

  • Fatih20 Mart 2013

    19.03.2013 tarihinde istersem ürünümü değiştirebileceklerini söylediler bende cevaben aşağıdaki mesajı yazdım buraya hiç dokunmadan kopyalıyorum.''''bu mesaj daha öncede geldi cevap verdim mesajım silindi.(Mesajlaşmamız 23.10.2012 den bu yana devam etmekte gerçekten bıktım her seferinde farklı kişi mesajımı okuyor farklı şekilde yaklaşıyor çözebilen olmadı oysa sorunumu çözmek çok basit ve maliyetiniz çok komik miktarda olur ). gelen ürünü kullandım dolayısıyla yıprandı ve kirlendi bu haliyle isterseniz geri göndereyim.bana tekrardan ürünü kullanmışsınız değiştiremeyiz demeyin. maksatınız hatanızı düzeltmekse istediğim eksik parçayı yollayın.Ayrıca ilk istediğim ürün satıştan kalkmış durumda.

  • Fatih13 Mart 2013

    ayrıntılılı bilgi istediler kısa ve net olarak ''bana gelen ürün oto paspas Z tech Ford Focus 2005/2011 (3D Havuzlu) Orjinal Paspas Seti olarak şu an satışta.Eksik gelen parça ise arka ortadaki şaft üstü parça.'' yazdım şimdi bakıyorum cevap yerine mesajımı silmişler.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mart 2013

    Sayın Fatih Ö Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön