26 Mart 2013

Hepsiburada.com Eksik ve Kalitesiz Malzeme!

İnka 106 cm Siyah Banyo Dolabı. Ürün resimdekine sadece benziyor! High Gloss (Yüksek parlaklıkta) diye satılan ürünün kapakları normal suntalam, tamamen mat renkte ve çizikler içerisinde. Ürün eksik malzemeli cam raflar eksik, normal raf kırık dökük, suntalar yer yer kırık atmış durumda.

Menteşeler eksik ve karşılıkları yok. Spot ışığı patlak çıktı, Priz ve anahtar zaten hiç konmamış pakete. Seramik lavabo dalgalı dalgalı bir yüzeye sahip ve krem rengi beyazlığında hiç öyle 1. Sınıf değil. Durumu hepsiburada. com yetkilelerine defalarca bildirmeme rağmen her seferinde geri dönüş yapılacağını belirttikleri mail dışında hiç bir ilgi ve çözüm göremedim. 6. Gün sonunda hala cevap verilmedi.

Metin 64 Okunma

Cevaplar

  • Metin 26 Mart 2013

    Sorunun çözümünde üretici firma yani Bestmobilya son derece kibar ve çözüme yönelik ilgi göstermiştir. Ürünün tamamen yenisini bizzat eleman göndererek, yerinde montajını yapıp, eksiksiz teslim etmiştir. Ali Bey ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Bu arada bu söylediklerimin hiç birisinde Hepsiburada.com sitesinin bir payı yoktur. Çünkü onların bu konuya çözüm amaçlı hiç bir çabası ve ilgisi olmamıştır.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Metin G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön