Hepsiburada.com Eksik Ürünü Temin Etmiyor.

Ahmet A. |

03/12/2015 tarihinde Hepsiburada.com sitesinde vermiş olduğum siparişte Delta Deluxe Dura-Strong Parlak Gri Döküm Plaka - 10 kg x 2 Adet -Gri ürününden 2 adet istemiş olmama rağmen bana 04/12/2015 tarihinde 1 adet ürün teslim edildi.

Aynı tarihte müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme de kayıt oluşturdular. 10 iş günü içerisinde bana sorunumun çözüleceğini söylediler. Tam 10 gün beklettiler ve 14/12/2015 tarihinde ürünü temin edip gönderdiklerini iddia ediyorlar. Ama ürün halen elime geçmedi. Kargo takip kodu istediğimde müşteri hizmetleri yardımcı olmadı. Aşırı ilgisizler ve başlarından savıyorlar. Ürünü temin etmeyecekler ise bir zahmet paramı iade etsinler!

Etiketler :

Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet A.
  21 Aralık
  13:31

  Hepsiburada.com müşteri hizmetleri mesajlarıma cevap vermiyor. Sözde 7/24 destek hattı var. Ürünü almak istemediğimi, paramın iade edilmesini istiyorum. Ve tam 9 kez kendilerine mesaj gönderdim buna rağmen kale almadılar. Eğer param iade edilmez ise savcılığa "dolandırıcılık" suçundan suç duyurusunda bulunacağım.

 • Ahmet A.
  17 Aralık
  16:14

  Yahu bana masal anlatmayın. Siz oraya istediğiniz kadar bildirim ekleyin. Kendi hatanızdan dolayı beni 10 gün beklettiniz, mağdur ettiniz. Bir de ürünü gönderdik diye bildirim düştünüz. Bugün itibari ile 2 hafta oldu. Şimdi tekrar tedarikçi firma ile iletişime geçtik hede hödö diyorsunuz. İşi yapamıyorsanız bırakın, paramı iade edin. Ben de başka bir e-ticaret sitesinden temin edeyim. Bu ürünü sadece siz satmıyorsunuz ya.

 • 17 Aralık
  10:25

  Sayın Ahmet A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YNS-802-27798 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri