01 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Eksik Ürün Yolladılar!

23 Nisan 2013 Salı günü vediğim 95946251 numaralı siparişim eksik gönderildi. Sipariş vermeden önce ürün sayfasında tepede gri bir baloncuğun içinde ürünün yanında fairy sıvı bulaşık deterjanı hediye edileceği yazıyordu aynı şekilde ürünün resmindede hediye olarak gözüküyordu ama yinede hediye edilmesi gereken ürün gönderilmemiş.

Bundan bir ay önce yine 62254411 numaralı siparişimde aynı üründen almıştım o zamanda hediye kampanyası vardı ama göndermediler sonradan şikayet edince 2 haftada anca gönderdiler. Hakkını aramayanlar yanımıza kardır mantığımı düşünüyorlar, anlamış değilim çok uzun zamandır hb yi kullanırım yakışmıyor!

Vasfi 35 Okunma

Cevaplar

  • Vasfi02 Mayıs 2013

    Şikayetim çözülmüştür hb eksik ürünü bugün kargoya verdi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Vasfi G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön