Hepsiburada.com Eksik Ürün Yolladı!

Halil Ü. |

1 haziran 2014 tarihinde aldığım Steel Series Sensei RAW Frost Mavi Mouse (SSM62159) + Steelseries Qck Frost Blue Editon Oyuncu MousePad (SSM67273) Hediyeli ürünün yanında bulunan hediye gelen kutuda eksik gelmesi üzerine o gün tarafımdan müşteri hizmetleri aranıp eksik ürün kaydı açıldı ve sonrasında 9 haziran tarihinde satın almış olduğunuz üründe hediye kampanyası bulunmamaktadır diye geri dönüş yapıldı ve tekrar bu konuda talepte bulunmama rağmen şu güne kadar ne bir dönüş ne de bir gelişme olmuştur. Güvenle alışveriş yaptığımızı düşündüğüm bir sitenin bu şekilde ilgisizliğinden dolayı hayal kırıklığına uğradım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Ü.
  01 Temmuz
  16:39

  sadece bir maille geri dönüş yapıldı ve sonrasında yine uygun bulunamadığını iletildi. müşteri hizmetleriyle tekrar yaptığım görüşme sonrasında 26.06.2014 de ürünün siparişe eklendiği bilgisi gelmesine rağmen hala ürün tarafıma gelmedi ve ayrıca tekrar müşteri hizmetleriyle görüşmemde bana hala kargo takip numarası verilememekte.

 • 25 Haziran
  14:47

  Sayın Halil Ü,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HQZ-486-86138 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri