Hepsiburada.com Eksik Ürün Ve Çözümsüzlük.

Canip B. |

Alışverişimde 3 adet ürün almama rağmen 1 adet ürün gönderildi. Sitenin müşteri temsilcileriyle defalarca görüşmeme rağmen çözüm bulunamadı. Eksik gelen ürünler 25 lira tutuyor ama ben 50 liralık telefon görüşmesi yaptım. Sitenin müşteri temsilcileri papağan olmuş, her seferinde talep oluşturalım hızlandıralım gibi sözlerle oyalıyorlar. Şimdi ben eksik ürün gönderildiğine dair bir ispatta da bulunamıyorum. Sitenin ve papağan müşteri temsilcilerinin insafına kaldık. Aynı durum bu siteden alışveriş yapan herkesin başına gelebilir ve hiçbir şey yapamazsınız. Kargo poşetinde kaç ürün varsa şansınıza.

Etiketler :

Eksik Ürün Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  16:14

  Sayın Canip B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OGZ-236-66914 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri