20 Eylül 2013

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderimi ve Müşteriyi Oyalama!

89973508 no'lu siparişime ait 2 adet Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülü, 70 Yıkama yollanmış ancak yanında hediye olarak verilmesi gereken Fairy platinum sıvı bulaşık deterjanı limon 960ml yollanan kolinin içerisinde yoktu. 2 deterjanın derdinde değilim aslında insanları yanlış bilgilendiriyorlar. Tüketici hakkı diye bir kavram yok aslında.

Bir önceki şikayetimde mail adresime bildirim yapıldığı yazılmış yanlış ne mail adresimde gelen bir mail var nede bununla ilgili bir yazı. Öğrenin arkadaşlar bu tarz sitelerin işleyişini. Ürünü alana kadar iyiler sonrası malum. Uğraştırıp duruyorlar.

Erhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 22 Eylül 2013

    Mail yolladım diyosunuz çözüme ulaştı diyorsunuz nerede allah aşkına! Kimi kandırıyorsunuz.Arkadaşlar inanmayın cevap yazısını okuyanları aldatmak için yazıyolar sorunumu çözdükleri falan yok mail de atmadılar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Ercan K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön