Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderimi...

Kaan T. |

2 adet Avene Emulsion spf50+ güneş kremi sipariş ettim. Faturada 2 adet gözükmesine rağmen firma bir adet göndermiş. Hepsiburada.com web sitesinden eksik ürünün gönderilmesi için müşteri hizmetlerinin ilettiği talimatlara göre başvuru formu doldurdum. Başvuru sonrası otomatik bilgi gönderimi dışında hiçbir somut gelişme olmadı.

Sipariş esnasında parayı tahsilde sorun olmuyor ama ürünü kargoya verirken zahmet edip kontrolünü gerçekleştirmiyorlar. Sonrasında da müşteriyi otomatik bilgilendirme gibi yararsız ve çözüm üretmeyen bir ortam ile baş başa bırakıyorlar. Eğer bir sonuç alamazsam bundan sonra Doğan grubuna ait hiçbir e-ticaret sitesinden alışveriş yapmamayı düşünüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ekim
  18:28

  Sayın Kaan T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DDC-293-61664 no'lu kayıt üzerinden bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Kaan T.
  09 Ekim
  09:44

  Şikayetim yayına alınmayacak mı?

 • Kaan T.
  06 Ekim
  13:33

  Belirtilen linkten otomatik cevap yazıyor müşteri hizmetleri, sonuç üretmedikten sonra bu yöntemin bana hiçbir faydası yok. İstanbul'daki bir müşterinin sorunu bu kadar zamanda çözülemiyorsa, vay Anadolu'dakilerin haline.

 • 06 Ekim
  13:24

  Sayın Kaan T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DDC-293-61664 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri