Aydın T. Teşekkür Mesajı

Yaşadığım sorun can sıkıcı olmasına rağmen hepsiburada.com yetkililerinin sorunu telefi edişi ve göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderimi!

Aydın T. |

25 Kasım 2014 tarihinde Hepsiburada.com adresinden almış olduğum Action Monopod (GoPro Bağlantı Parçası Dahil) ürününü kargodan aldığımda özellikle belirtilmiş olan GoPro Bağlantı Parçasının bulunmadığını gördüm. Müşteri hizmetleriyle görüşmem üzerine eksik ürün formu doldurulacağını ve onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde parçanın tarafıma gönderileceği cevabını aldım.

Ürünü kullanmam gerekiyor dememe rağmen bir çözümün bulunmadığı söyleyen müşteri hizmetlerine ürünü iade ettiğimi söyledim. Eksik ürün göndererek mağdur edilen müşterilerin kaybettikleri iş veya zaman kaybı hakkında Hepsiburada.com'dan şikayetçiyim. Alışveriş yaptığınızda bir günde eksik gönderide 10 günde gönderi yapılıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın T.
  28 Kasım
  20:17

  Yaşadığım sorun can sıkıcı olmasına rağmen hepsiburada.com yetkililerinin sorunu telefi edişi ve göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

 • 27 Kasım
  10:52

  Sayın Aydın T.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan DHW-101-87321 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri