28 Mart 2013

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderildi Sorun Giderilmekte Çok Ağırdan Alıyor!

21 Mart'ta hepsiburada.com'a birkaç parça sipariş verdim. Çoğu 22 Mart'ta elime ulaştı. Teşekkür ederim. Fakat sipariş verdiğim bir ürünün hediyesi eksik geldi ( insanlık hali, olabilir, çok normal). 23-24 Mart'ta mesaj ve telefonla bilgi verdim. Ürünün benim için önemli olduğunu. Göndereceklerse, acele etmelerini, stoklarıyla ilgili problem varsa bana bilgi vermelerinin yeterli olacağını, ürünü piyasadan temin edeceğimi söyledim.

27 Mart akşamı hala ses çıkmadı. Uzun bir süredir internetten alışveriş yapmamaya karar vermiştim, fakat kararımı hepsiburada için bozdum. Gayet memnun 3-4 siparişten sonra tam sitemi buldum demişken, onlar da sıradan olduklarını ispatladılar.

Murat 17 Okunma

Cevaplar

 • Murat 31 Mart 2013

  Sayın Hepsi B., Çözüme ulaşan ne acaba? Çözüme ulaşması için ürünün bana ulaşması lazım. 10 gün oldu ürün hala bana ulaşmadı. Ulaşılan çözümü bana da bildirirseniz ben de mutlu olayım.

 • Murat 28 Mart 2013

  Bu arada, sitenize yazınca sorun çözülmüyor. sikayetvar.com'a yazınca hemen çözülüyor. Teşekkürler sikayetvar.com. Bunun sebebini de ben biliyorum. Sizin de oturup düşünmeniz dileklerimle.

 • Murat 28 Mart 2013

  Müşteriye verdiğiniz (ya da veremediğiniz) değer için üzgünüm. 1 hafta beklettikten sonra ne anlamı var? Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar niçin ücret alıyorlar? Mesaja cevap verilmiyor, telefona açılacak deniyor açılmıyor. Yalan da söyleniyor açık açık. 3 kuruşluk alışveriş için 40 kuruş sorun ve sinir. E-posta ile çözdüğünüzü mü sandınız sorunu. En azından yetkili ve ilgili biri arayıp özür dilese. Nerdee?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi28 Mart 2013

  Sayın Murat Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön