12 Kasım 2014

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderildi!

Hepsiburada.com'dan 39***21 sipariş numaralı 3 adet ürün siparişinde bulundum. Ürünlerden 1 tanesi stokta varmış ve ürün tarafıma gönderildi. Diğer 2 aynı ürün tedarik sürecinde olduğu için kargo gecikti. Kargo geldiği zaman içerisinde 2 yerine 1 ürün yollandı.

Faturada 2 ürün yazıyor fakat ürün 1 adet yollanmış. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen olumlu bir sonuç alamadım. Her müşteri temsilcisi farklı bir cevap verdi. Hepsiburada.com gibi güvenilir bir sitenin sorunuma çözüm bulamaması açıkçası beni üzdü. Sıkıntımın derhal giderilmesini ve tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum.

Ad, 254 Okunma

Cevaplar

  • Ad,'ın Teşekkür Mesajı16 Kasım 2014

    Eksik ürünüm tarafıma yollanmıştır.Hepsiburada.com'a çok teşekkürler...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın Hasan A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RID-422-33188 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön