15 Nisan 2013

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderdiler!

25.02.2013 tarihinde sipariş verdim. Siparişte bulunan iki adet taşınabilir diskten bir tanesi gelmedi. Faturada iki adet olduğunu farkettim ve eksik aparat/ürün formunu doldurdum. Onlarca mesaj atmama rağmen başvurumu bir ay sonra işleme aldılar. Bugün tekrar giriş yaptığımda formun silindiğini gördüm. Firma hiç bir şekilde iletişim kurmuyor. Tek verilen cevap ise hemen gerekli inceleme başlatılacaktır ki burada da alacağım cevap bu.

Bu firmadan aldığım ürün sayısı yüzlerce adetle sayılır ve gördüğüm muamele bu. Sitelerinden sipariş verirken üç kere düşünmenizi ve kargo teslimatı sırasında kargo görevlisini bekleterek kutuyu açmanızı tavsiye ederim. Görevli her ne kadar beklemem dese de.

Doğan 79 Okunma

Cevaplar

 • Doğan 17 Nisan 2013

  Ürünü kargo ile gönderdiler. 45 önce almam gereken ürünü aldım. Şikayetim Var ailesine teşekkür ederim. Ayrıca ilgisini en sonunda gösteren hepsiburada.com ailesine de teşekkür ederim!!!

 • Doğan 16 Nisan 2013

  Gönderileceğine dair eposta aldım. Geldiği zaman ürün bilgi yazacağım. Şikayetim Var ekibine teşekkür ederim.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sayın Doğan A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sayın Doğan A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön