05 Şubat 2014

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderdi ve İlgilenmedi...

Hepsiburada com sitesinden yıllardır düzenli alışveriş yaparım.Geçen ağustos ayında da fiyatının uygun olması hasebiyle Fairy marka bulaşık makinesi kapsülü aldım. Ürün yanında sıvı bulaşık deterjanı hediyeli gözüküyordu ancak kargoda kesinlikle gönderilmedi.

Telefonla aramama defalarca mail atmama rağmen Hepsiburada.com kesinlikle tarafıma dönüş yapmamıştır.Tamam 3-5 liralık bir ürün ancak böyle de olsa hiçbir satıcının tüketiciyi yanıltması kabul edilemez. Göndermeyeceğin hediyeyi ürünü satmak için kullanamazsın. Hepsiburada.com'u sadece ürünü göndermediği için değil,ilgilenmediği için de kınıyorum. Hediye bulaşık deterjanını da kendilerine ben hediye ediyorum.

Ali 48 Okunma

Cevaplar

  • Ali 07 Şubat 2014

    İlgilerine teşekkür ederim. Doğrusu bir sonuç çıkacağını beklemiyordum.Umarım bir daha böyle bir hata olmaz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Ali Ü, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BOL-904-28293 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön