21 Eylül 2013

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderdi!

Aldığım kombi bacalı olarak gönderilmesi gerekirken bacası gönderilmemiştir.Kombinin bacasının nasıl bir parça olduğunu ve bunun ayrı olarak gönderilmesi gerektiğini bilmediğim için eksik parça tutanağı tutmadım.Durumu 3 kez firmanın sayfasından form doldurarak 4 kez ise telefon açarak bildirmeme rağmen halen mağduriyetimi giderecek bir girişimde bulunulmamıştır.

Hakan 49 Okunma

Cevaplar

  • Hakan24 Eylül 2013

    24.09 tarihinde yine otomatik bir cevap aldım ve eksik aparat başvurusu yamam istedi. Hepsiburadaya anlatamadığım durum ise ürünü aldığım tarihten 7 gün geçmiş olduğu ve sisteminizin bildirim yapmama yada form doldurmama izin vermediğidir. Sisteminiz bana “ Üzgünüz ürününüzde tespit ettiğiniz eksik aksesuar/aparat bildirimleri ürünün teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde yapılmalıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.” şeklinde ikaz verirken nasıl eksik aparat formu doldurabilirim.

  • Hakan24 Eylül 2013

    Müşteri hizmetlerinin soruna yaklaşımı otomatik cevapların ötesine geçmemiş ve mağduriyetimin giderilmesi anlamında hiçbir ilerleme kaydedilmemiştir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın Hakan A. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön