17 Eylül 2013

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderdi!

31/8/2013 tarihinde teslim aldığım Gillette Mach 3 Yedek Bıçağı 8'li + 4'lu yedek bıçağı hediyeli ürününü 4'lu yedek bıçağı olmadan kutusunda yer aldığını fark edip kargoyu getiren kişiye durumu ilettim ve akabinde Hepsiburada.com internet sitesine yazılı şikayetimi ilettim.

Tam 16 gün geçmiş olmasına rağmen iki sefer "konuyla ilgileniyoruz ve en kısa zamanda geri dönüş yapacağız" denilmesini yeterli görmediğim ve mağduriyetim devam ettiği için size yazma gereği duydum.

Peyami 41 Okunma

Cevaplar

  • Peyami 18 Eylül 2013

    Sorunun 15-16 gün kendi girişimimle çözülmeyip, şikayetvar.com'a koyduktan 2 gün içinde çözülmüş olmasını ilginç buluyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Peyami B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Peyami B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön