Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderdi!

Pinar Y. |

Hepsiburada.com' dan iPhone 5 telefonum için ev ve araç şarjını da kapsayan şarj cihazı sipariş ettim. Şarj cihazı daha 14 gün olmadan arızalandı. İade edip tamir talep ettim. Bunun için cihazın geldiği şekliyle tüm parçalarıyla beraber gönderimini yaptım. Cihaz 1 hafta gibi bir sürede tamir olmuş olarak geri geldi ancak bu defa içinde araç için şarj cihazı yoktu. Müşteri hizmetlerini arayarak bu durumu bildirdim. 10 gün sonra tarafıma ürün kargolandığına dair mail aldım ancak bununda üzerinden 15 gün geçti ve hala tarafıma teslim edilen bir paket yok. Üç kuruşluk şarj cihazı için bu kadar uğraştıran şirketten bir daha alışveriş yapmam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pinar Y.
  16 Ekim
  14:05

  Tarafima bilgilendirme yapilmadi diye sikayetci degilim. Tarafima arac sarj aleti gonderilmedigi icin sikayette bulunuyorum. Verilen cevap cozum icermiyor. Eksik urun gonderildi ve sikayetim cozulmedi.

 • 16 Ekim
  13:59

  Sayın Pınar A.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan HAJ-405-49580 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla