07 Aralık 2015

Hepsiburada.com Eksik Ürün Geldi 1 Aydır Uğraştırıyor!

Hepsiburada.com üzerinden 9.11.2015 tarihinde siparişini vermiş olduğum 4 adet kış lastiği kargo şubesine 3 adet olarak geldi. Ürün eksik olduğu için teslim almadım ve Yurtiçi Kargo şubesi ürünleri 20 gün kadar şubede bekletip geri gönderdi. Ürünler karşı taraftan teslim alınmasına rağmen Hepsiburada.com tarafından hiçbir işlem başlatılmamış olup, her aradığımda yeni kayıt açtıklarını 48 saat içerisinde bana dönüş yapılacağı söylenmektedir. Söylenenler havada kalıp bana bugüne kadar kendileri takip ediyoruz dışında hiçbir dönüş yapmamıştır. Hepsiburada.com tarafından bekletiliyorum. Sorunumun çözüme ulaşmasını. Ürünlerimin tam olarak gönderilmesini veya para iadesi yapılmasını istiyorum.

Mesut 47 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 10 Aralık 2015

    Sipariş dahil 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen sorun devam etmektetir. Şirket problemi takip ettiklerini söylemekte ama halen sorunu çözüme ulaştıramamıştır.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Aralık 2015

    Sayın Mesut G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HWQ-337-83596 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön