Hepsiburada.com Eksik Ürün!

Osman Nuri T. |

3 Ocakta sipariş ettiğim 8 adet kış lastiği 7 adet olarak geldi. O günden bu yana 50 kere müşteri hizmetlerini aradım ve her seferinde kayıt oluşturuluyor ama sonuç yok. Son olarak tedarikçi ürünü kargoya verecek diye mail geldi ama boş. Tekrar aradım bastım fırçayı ve en son kendisi ekip lideri olan Y***** Hanım ile görüştüm. Sorunu halledeceğini belirtti akabinde ürün kargolandı bilgisi gelip kargo takip numarası paylaşıldı. O an baktığımda ürün gerçekten Şubede görünmekteydi ama birkaç saat sonra baktığımda ürün kargodan geri çekilmiş.

Tekrar aradığımda cevap verecek babayiğit olmadığından yine sonuç alamadım. Ürünümü iki hafta geçmesine rağmen teslim edilmedi...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Nuri T.
  24 Ocak
  00:06

  Eksik ürünüm için defalarca aramama rağmen 15 gün sonra elime ulasti. çözüm konusunda sistem sıfır. Kalite sistem ve müşteri memnuniyeti ile takip son derece kotu bir peeformans ortaya çıktı.
  Dua edin urununuz eksik gelmesin...

 • Osman Nuri T.
  24 Ocak
  00:03

  Eksik urunum 15 gunde 100 telefon gorusmemden sonra gelmistir

 • 17 Ocak
  11:16

  Sayın Osman Nuri T.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan MEV-429-79636 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri