21 Eylül 2013

Hepsiburada.com Eksik Ürün!

Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim ürünün yanında gönderilmesi gereken Islak Mendil hediyeleri koliden çıkmadı ve ben bu şikayetimi kendi siteleri üzerinden dile getirdim. Cevap olarak ; "uygun bulunmadı" yazılmış. Bu ne anlama geliyor?

Gönderildi ise gönderdiğiniz ürünlerin seri-barkod no bilgisini gönderin. Kime teslim edilmiş bunu bildirin yada şu nedenle uygun bulunmadı diyin. Kurulduğu günden beri alışveriş yaptığım yerden yalancı muamelesi görmek insanı sinirlendiriyor.

Gürsel 34 Okunma

Cevaplar

  • Gürsel04 Kasım 2013

    Sanki ben hatalıymışım gibi davranılmasından memnun olmak mümkün değil. Hem eksik ürün göndereceksin, hemde tamamlamak için sanki lütfediyormuş gibi davranacaksın. Bu pek hoş değil. Bunun haricinde ürün teslimatı ve ulaşımı konusunda başarılı oldukları için hepsiburada yı tercih ediyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın Gürsel Ç. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön