14 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Eksik Ürün!

Conforma Sandıklı Kumaş Baza ile Metalia Çift Kişilik Sandıklı Baza ürününü fiyatları birbirine yakın olduğu için karşılaştırıp Conforma bazayı ürün açıklamalarında başlık dahil değildir ibaresi yer almadığı ve ürün görsellerinde başlıklı resmi bulunduğu için tercih ettim.

Teslim edildi başlık yok, müşteri hizmetlerini aradım sayfamızdan başvuruda bulunun dediler başvurdum defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüm sonunda bir cevaba ulaştım gelen maili aynen yazıyorum 0352. . numaradan ürün ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aradım numaradan ürünü gönderen tedarikçi çıktı, anlattım durumu hepsiburada yazmamış ürün açıklamasına bizim suçumuz yok dediler. Hepsiburada ise halen net cevap vermiyor.

Alper 99 Okunma

Cevaplar

  • Alper 15 Mayıs 2013

    Cevap:Merhaba Alper Bey, Ürün isminde yer aldığı gibi sadece baza ürün fiyatına dahildir, başlık sadece görsel olarak kullanılmıştır. Başlık, ayrıca satışı yapılan ve sepete eklenmesi gereken bir üründür. Bu nedenle başlık gönderimi yapılması için sizin tarafınızdan yeni bir sipariş oluşturulması gerekmektedir. Mağaza yetkililerimize konu hakkında bilgilendirme yapılmış ve sizden gelen bilgilendirme iletilmiştir. Gelecek net bilgiyi size ayrıca ileteceğiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi Konuyla ilgili ürün açıklamasında ve ürün isminde başlık ürüne dahil değildir ibaresi yer almadığına göre başlık ürüne dahildir.Hatanız var ise kabul etmek bu kadar zor mu ?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Alper A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön