Hepsiburada.com Eksik Ulaşan Parçanında Eksik Ulaşması!

Elif S. |

Ben böyle şey görmedim! Eksik ulaşan kargonuzun 14 iş gününde tamamlanarak size gönderilmesi gerekir diyorsunuz, bu süre aşılıyor artık parçayı istemiyorum iade göndermek istiyorum diyorum, iade süreniz doldu diyorsunuz! İade talebimi alıyor 48 saat içerisinde bilgi gelecek size diyorsunuz o arada eksik. Parçam geliyor, gelse de bir şey fark eder mi? 2 parça olarak gelmesi gereken eksik parça yine eksik olarak 1 parça geliyor. Hayatımda böyle bir şey ne yaşadım ne duydum, size yazmaktan aramaktan yoruldum ve bıktım artık! İademi alın sizde kurtulun bende! 60727*** sipariş numaram konu çözülmezse bana yaşattığınız bu saçma sapan durum yüzünden hakkımı arayacağım sizi her platformda şikayet edecek yasal yollara başvuracağım!

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  11:33

  Sayın Elif S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PGB-422-76156 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri