Hepsiburada.com Eksik Teslimat Yetersiz Hizmet!

Erkan Y. |

Hepsiburada'nın marka gücüne güvenerek ilgili siteden benzinli tırpan siparişi verdik. Öncelikle siparişimiz 5 gün sonra kargoya verildi. Kargo geldikten sonra ilgili malın bazı parçalarının kargolanmadığı ortaya çıktı. Bu durumu yazılı ve call center'ı arayarak defalarca firmaya bildirdik. İlk bildirimden itibaren 10 gün geçmesine rağmen eksik parçalar bir türlü gönderilemedi.

Dün siparişi iptal etmek zorunda kaldım. Call Center'da çalışan arkadaşların sizin içinde bulunduğu sıkıntılı durum hiç umurlarında değil. Sizi kibar kibar sizi bekletiyorlar. Örneğin size gelen parçaların resmini çekip bize e-mail atın, hangi parçalar eksik bunları bildirin gibi. Ben nereden bileyim ne gönderildi ne orada kaldı; işim gücüm var neden uğraşıyorum resimlerle, firma bilmiyor mu ne gönderdi ne orada kaldı bunların sistemi yok mu? Bir daha bu platformdan alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan Y.
  21 Haziran
  13:23

  Lütfen acilen paramı iade edin.

 • 18 Haziran
  15:53

  Sayın Erkan Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PNV-958-51830 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri