Hepsiburada.com Eksik Teslim Ettiği Ürünü Gündür Tamamlamadı!

Murat K. |

Hepsiburada.com'a 29 Temmuz 2013 tarihinde verdiğim Fakir A120 1200W elektrikli süpürge 01 Ağustos 2013 tarihinde teslim edildi. Ürünü bir yakınıma hediye olarak almıştım ve kendisine verdim. Ancak ürünün sap kısmının olmadığını söyledi ve geri getirdi. Gerçekten de ürünün üst kısmı tamamen eksikti.

03 Ağustos 2013 tarihinde eksik ürün teslimatı kaydı açtırdım ve bundan sonra haftalarca çağrı merkezini aradım, mail attım, kayıt açtım ama bir sonuç alamadım. Nihayet 22 Ekim 2013 tarihinde ürünü iade etmemi istediler ve geri gönderdim.

23 Ekim tarihinde hatalı/eksik ürünü teslim aldıklarına dair mail gönderdiler ancak durum değişmedi. Hala ne yeni ürün alabildim ne para iadesi yapıldı ne de bir geri dönüş oldu!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  26 Kasım
  10:30

  Hepsiburada.com para iadesi dekontunu gonderdi ancak henuz sorunum giderildi olarak teyit edemiyorum cunku urun'e ait 4 taksit olarak yapilan odemenin sadece 3 tanesi kredi kartima islenmis gorunuyor. 4. taksitte kredi kartima alacak kaydedildiginde sorun giderilmis olacak.

 • 25 Kasım
  13:01

  Sayın Murat K,

  Sorununuz 22.11.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır.


  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

 • Murat K.
  21 Kasım
  13:19

  Bugun 115. gun, urunu aldigim tarihten beri hala teslim edilemedi. Ustelik 9 Kasim tarihinde firmanin iletisin icinde olacagi konusunda verdigi cevap maalesef dogru cikmadi. 9 Kasim tarihinden beri firma tarafindan birakin aranmayi bir email bile almadim.

 • Murat K.
  13 Kasım
  09:34

  Hepsiburada.com cagri merkezi personeli son derece olumlu ve iyi niyetli yaklasiyorlar bastan beri ancak ortada uretilmis bir cozum yok. Sikayetvar.com\'a ilettigim bu konuda sitenize hemen geri donus yapildi ancak benimle ne irtibat kuruldu ne de bir cozum uretildi. Acildigi gunden beri hepsiburada.com uyesiyim ve duzenli alisveris yapiyorum ancak artik firmayi tercih edecegimi hic sanmiyorum.

 • 09 Kasım
  11:37

  Sayın Murat K,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız.


  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx