Hepsiburada.com Eksik Teslim Edilen Ürün!

İbrahim Said U. |

05.09.2015 tarihinde satın aldığım "Yurudesign Moment TV Ünitesi Siyah" ürününü 19.09.2015 tarihinde Yurtiçi Kargo firması ile apartmandaki görevliye bırakmışlardır. Tatil dönüşü 26.09.2015 tarihinde teslim aldığım ürünün içinden montaj kılavuzu çıkmamıştır.

5 defa firmayı arayıp şikayet bırakmama, üretici firma olan "Yurudesign" ile görüşmeye çalışmama rağmen hala sonuç alamadım. Çağrı merkezinden İ*** Bey ile defalarca görüşmemize, kendisinin sorunu çözeceğine dair söz vermesine rağmen sorunum hala çözülmemiştir.

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Said U.
  21 Ekim
  17:24

  Firmadan almış olduğum "YuruDesign" marka TV ünitesinin orta kısmında çökme yaşandığını ve tarafıma düzgün bir montaj kılavuzu gönderilmesi talebimi ilettim. Şikayetime cevap olarak sadece ürünlerin parça numaralarını belirten bir patlak resim gönderdiler. Ürünümün ortasında bulunan çökmeden dolayı kapakları açılıp kapanmakta zorlanmaktadır. 130cm uzunluğundaki ürünün kenarlardaki ayakların orta kısımı desteklemediğini düşünüyorum. Üretici firmanın "sevk irsaliyesindeki" telefonlarına ve web sitesindeki çağrı merkezi numarasından ulaşılamamakta ve Hepsiburada.com yetkilileri çözüme yardımcı olmamaktadır. Konu ile ilgili kendilerinden 30 Eylül'den bu yana cevap bekliyorum. Ekte detaylar var.

 • İbrahim Said U.
  14 Ekim
  17:45

  MErhaba,

  bahsi geçen lug-273-14904 No.lu kayıt 30.09.2015 tarihinden beri açık durumdadır. Üretici firmaya bundan önce iki defa daha bilgilendirme yapıp çözüm için yardımcı olacaktınız. Hepsiburada.com yetkilisi olarak unutmuşssunuzdur diye de ekran görüntüsünü paylaşıyorum. Çağrı merkezinizden Didem Hanım ve İlker Bey konu ile bizzat ilgileneceklerini söyleyip sırra kadem bastılar. Ürünü aldığım firmanın telefon numaralarını aramama rağmen ulaşamıyorum. Müşteriniz olarak sizin sisteminiz üzerinden 2 haftadır sonuç alamadığım için buraya yazdım. En sonunda mahkemede bitecek gibi duruyor.
  Ekran görüntüsüne buradan ulaşabilirsiniz.
  Http://i58.tinypic.com/2rxjq88.jpg

 • 14 Ekim
  12:35

  Sayın İbrahim Said U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LUG-273-14904 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri