Hepsiburada.com Eksik Teslim Edilen Ürün!

Onur T. |

1 adet Fame Kitchen Ceviz ve Fındık Kıracağı ve 3 adet Nicer Dicer Pratik Doğrayıcı siparişi verdim.Ürünleri ertesi gün 2 koli olarak teslim aldım. İş yerinde açıp inceleyemedim ancak kutular hasarsız ve hepsiburada bandı ile düzgün bir şekilde kapatılmıştı. İnternet onayında da 2 koli teslim edildiği yazdığı için şüphelenmedim. Küçük olan kolide fındık kıracağı mevcuttu.

Ancak daha büyük olan kolide 3 adet sipariş verdiğim doğrayıcıdan sadece 1 adet vardı. Ebatını kontrol ettiğimde bu koliye 3 tane sığmayacağı görülüyor. Eksik 2 ürün için defalarca aradım ve 1 saatten fazla görüştüm ancak yaklaşık 50 gündür tarafıma dönüş yapılmıyor. Anneler günü çoktan geçtiği için para iadesi istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur T.
  24 Haziran
  20:03

  Açık bir şekilde defalarca telefonda konuşup 50 gün geciken ürün için para iadesi istememe rağmen bana eksik ürünleri gönderdiler. Üstelik şikayet yaptıktan 1 gün sonra. Bir daha HepsiBurada dan alışveriş yapmayacağım. Bıktığım için ve sorunu daha fazla uzatmamak için ürünleri kabul ettim. Saygılarımla

 • 20 Haziran
  14:51

  Sayın Onur T,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx